سرگرمی جدید

.

چند وقتیه وبلاگ زده شدم. یعنی نه حال وبلاگ نوشتن دارم نه حس و حال وبلاگ خوندن البته به غیر از حلقه دوستان که هر روز مشتاقانه میخونمشون و لذت میبرم از نوشته هاشون. اما مشکل اینجاست که این چندین ساعتی که توی شرکت هستم و دست بر قضا این روزها همه اش هم جزو اوقات فراغتم محسوب میشه رو باید بالاخره یه جور سپری کنم، اینه که دو سه روزه از خوندن اخبار و وبلاگهای دوستان و ایمیل چک کردن و مختصر گپی با دوستان که فارغ میشم میرم سر وقت نقاشی کشیدن، با بوم و قلم مو و یه عالمه رنگ.. بعله درست شنیدین، بوم و قلم مو و یه عالمه رنگ درست همینجا.. توی اتاق کارم تو شرکت.. چه جوری ؟ این جور و اینجور و اینجوری...

یه گالری هم داره که نقاشیهای سایر کاربران رو که بعد از کشیدن توی سیستم ذخیره کردند رو نمایش میده.. (کلیک کنید)

از اون جالبتر اینکه مراحل کشیدن یک نقاشی رو برای تک تک کارها مثل یک فیلم به نمایش میگذاره و این امکان رو به شما میده که حتی سرعت نمایش رو هم تنظیم کنید..

واقعا لذت بخشه.. شما هم امتحان کنید.. اگه حالی بهتون دست داد و نقاشی ای کشیدید حتما برام بفرستیدش. خوشحال میشم..

و اما سرگرمی دومم مربوط میشه به انقلاب شگرف صنعت فروم ، که توسط یاهو اوایل سال جاری میلادی شکل گرفت به نام Yahoo Answer 

 

خصوصیت بارز این سایت به اصلاح خودمون سوال و جواب، سیستم امتیاز دهی جذابشه که اون رو نسبت به سایر فرومها متمایز میکنه و صد البته انسان رو برای شرکت تو این سوال جوابها وسوسه میکنه... و البته معتاد.

 

قرار نیست همه امکاناتش رو اینجا براتون توضیح بدم.. اگه علاقه مندید خودتون میتونید با داشتن یه اشتراک ایمیل در سایت یاهو، از همین الان سین جین کردن رو شروع کنید:

برای شروع روی عکس کلیک کنید

اینم سیستم امتیاز دهی.. (کلیک) خودم در حال حاضر مرحله 2 هستم با 621 امتیاز.. در ضمن مبارز هم میطلبم...

 

  
نویسنده : بوم رنگ ; ساعت ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۸ آذر ۱۳۸٥
تگ ها :