رستگاری در بوگوتا

رفیقی خوش باور که همه استدلالات ما در باب توهمی بودن همه ی معجزات عالم را بر نتافته، بدو بدو برایمان ایمیلی فوروارد کرده و بالایش برایمان نوشته " حتمن ِحتمن ببین... ببینم دیگه چی داری بگی" بعد در ذیل ایمیل عکس های یک درخت که میان تنه اش را انگار بریده باشند و این درخت همینطور لنگ در هوا مانده باشد و کار خدا هیچ رقمه سقوط نمی کند را چسبانده. روی تنه ی درخت هم قدرتی پروردگار کلمه الله حک شده و میوه هایی به شکل آدمیزاد هم از شاخه هایش آویزان هستند، زیر عکسها هم با رنگ بنفشِ جیغی نوشته:

 درخت اعجاز آمیز: به گزارش خبرگزاری کلمبیا این درخت در اعماق آمریکای جنوبی و در اعماق جنگل آمازون کشف شده [است] نیمی از این درخت در هوا معلق و بر روی تنۀ آن نام الله منقوش است و میوه های آن بشکل انسان میباشند. دو محقق بعد از دیدن این معجزه مسلمان شدند.

 افتاده ایم دنبالش در اینترنت ببینیم احیانا نمای دیگری هم از این درخت گیر می آوریم که رویش شمایل قدیسی از این قدیسان خدا بر روی زمین، حک شده باشد و آیا اساسا این امامزاده کوری هم شفا می دهد یا صرفا تزئینی است و اگر تزئینی نیست آدرسش کجاست. همزمان هم داریم چک می کنیم ببینیم بلیط دوسره ی کوالالامپور به بوگوتا برای تعطیلات بین ترممان اگر هست رزرو کنیم بلکه اگر نشانی از این درخت اعجاز انگیز یافتیم رفتیم آنجا و به دین قدیسان روی تنه درخت مشرف شدیم  و بعد هم به یمن تشرف ، این درخت وسیله شد و حاجت روایمان کرد!

 

پی نوشت برای فرستنده ایمیل: بد جوری بوی روح می آید رفیق!

  
نویسنده : بوم رنگ ; ساعت ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۸٧
تگ ها :