آدمیزاد است دیگر

آدمیزاد است دیگر، یک وقتهایی درد بی درمان می گیرد؛ یعنی  نه افیون چاره ی دردش است؛ نه هیچ رقم موسیقی ای به دلش می چسبد؛ نه سرش به کتاب و وبلاگ و گودر و فیس بوک گرم می شود -وقتی می گویم گودر شما بخوانید سیاست و عاشقانه های تک خطی و عکسهای اروتیکِ آرام و نوتهای شخصی ایکس و ایگرگ و زد- نه تحمل هیچ جمعی را دارد؛ نه فیلمش می آید؛ نه ذره ای به چشمش خواب است؛ نه می شود زیر لب زمزمه کرد، نه می شود تن به سکوت داد؛ نه حافظ تسکینش می دهد نه باباطاهر سابق بر این عزیز؛ آدمیزاد است دیگر یک وقتهایی هوس مرگ می کند.

 

/ 13 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسیم

اینا را ولش کن. من چرا نمی تونم برات کامنت بزارم؟؟؟

نسیم

خوب حالا تونستم[نیشخند] باز کن اون اخم ها را. دلمون گرفت بابا

شاپرک

چرا گرفته دلت مثل آنکه تنهایی...

شاپرک

[نگران]

پری

سلام چه پست غریبی... یه روزایی توی فروردین ماه امسال منم دقیقاَ این شرایطو داشتم... خیلی عذاب آور بود برام... تنها راه حلی که کمی آرومم کرد و باز شدم همون پری همیشگی (که بودم) نوشتن بود. انقدر از حالات و روحیاتم نوشتم، از افکاری که توی سرم بود، از اون چیزای عجیب و غریبی که اون روزا دلم میخواست... تا آروم شدم. وقتی می نوشتم بر خلاف همیشه نه توجهی به گرامرش داشتم نه مرتب و بدون قلم خوردگی نوشته هام... فقط می نوشتم... سریع و خرچنگ قورباغه... به شکل معجزه آسایی بهتر شدم عرفان... امتحان کن و هرچی از دلت میگذره بدون رودرواسی با خودت، فقط و فقط برای خودت بنویس.

گندم

یعنی من همینجوری از صبح تا حالا تو کفما...

مهران

آدمیزاد است دیگر... یک وقتهایی تنها می ماند...

الهام

آدمیزاد خوبیش اینه که وقتی خودشو میشناسه زیاد به خودش سخت نمیگیره این جور مواقع...

شیما

میدونی؟ باید روی تختت دراز بکشی و آروم آروم چیپس رو مزه مزه کنی! بعد کم کم احساس میکنی سرت داره داغ میشه... و چشمات! و یهو میبینی که که گوشه چشمت خیس شد. به خاطرش بدنت گرمتر میشه و عین آدمهای تنهایی که خیلی گناه دارن کم کم قوز میکنی و بدون اینکه بفهمی کِی خوابت میبره! بیدار که میشی گیجی. دهنت قفله. فکت باز نمیشه تا جواب بقیه رو بدی... اما نکته مثبت اینجاست، نهایتا تا فرداش خوب میشی!!!