نوستالژی

برای من که انگار از همه دنیا غافلم نوشتی "همین فرداست". نوشتی دلت برای خاطراتمون تنگ شده و پرسیدی پارسال این موقع رو یادته؟"

 

.

 

.

 

.

 

و من غرق می شم تو خاطره هام ...

 

.

 

.

 

.

 

و حالا تازه می فهمم چرا از دیروز اینقدر می خواستم اونجا می بودم و حالا می فهمم که با همه بی اعتقادیم چقدر اون تراژدی رو دوست داشتم.. تراژدی ای که هر سال با همان سناریو روی صحنه می رفت بدون اینکه ذره ای از جذابیتش رو برام از دست بده...  

 

دلم می خواست امسال هم شاهدش بودم و صداهای طبل و سنج و شیپور دوباره همه ی جونم رو به لرزه در می آورد.. دلم می خواست امسال هم همه اونهایی رو که فقط و فقط سالی یکبار و فقط و فقط در اون نقطه خاص می دیدم می دیدم.. دلم می خواست امسال هم اونجا بودم.. درست مثل همه اون بیست و سه سال قبل..

 

همونقدر حزین... همونقدر متحیر...

 

/ 20 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روزنويس

منم امسال خيلی چيزا بود که دلم ميخواست بازم مثل پارسال و سالهای قبل باشه و نبود. چقدر غصه ميارند گاهی توی دل آدم اين روزها و اين خاطره ها

گل تن

خب من از اين پست سر در نياوردم اما دل تنگی را می دانم که چيست ...

نياز

ببين.. يه چيزی بگو ديگه.. عاشورا تموم شد! مرسی از حرفای خوبی که می خونم ازت تو کامنتام

اب

اين نيز بگذرد

آسمان

دلم می خواست امسال هم همه اونهایی رو که فقط و فقط سالی یکبار و فقط و فقط در اون نقطه خاص می دیدم می دیدم این جملت رو کاملا می فهمم.. پارسال که تهران نبودم همش دلم پیش اون آدما بود آدمایی که نمی شناختمشون ولی به دیدنشون در ظهر عاشورا عادت کرده بودم... امسال بعد دو سال که دیدمشون گذر عمر رو به وضوح می دیدم.. از اون پسر کوچولوی 5 ساله تا اون پیر مرد چندین و چند ساله!..

نمی دونم

عاشورا که گذشت تو هم از اين حزن و تحير بگذر...

اگه گفتيد!!

سلام. خوبيد؟ چه دنيايی ی؟ پارسال کجا و امسال کجا؟فکر کنم اولين يا دومين باری ی که تو وبلاگ چيزی می‌نويسم. دلم تنگه!!!!!

من يه کامنت ديگه هم گذاشته بودم کووووووووو؟؟

عرفان

سلام همکلاسی عزيز. امیدوارم که از من نرنجید اما جهت اطلاعتون باید عرض کنم وبلاگستان برای خودش قوانين نا نوشته ای داره. اوليش اينکه از ادب به دوره که کسی بی نام و به صورت ناشناس نظر بده. ثانيا اينکه اون گوشه وبلاگ ايميلم رو صرفا برای همچين مواقع گذاشتم که اگه کسی مطلب خصوصی يا نکته ای که مطرح کردنش در جمع شايسته نيست داره رو از طريق ايميل باهام در ميون بگذاردش. صراحت کلامم رو ببخشيد و به دل نگيريد و اگه قراره بر مبنای اين جملات قضاوتم کنيد انصاف رو از ياد نبريد. در ضمن اگه بعد از اين هم به همين منوال کامنت بگذاريد با عرض پوزش باز هم پاکش خواهم کرد.

بهناز

فکر نمي‌کردم اينطوری بزنيد تو ذقم!! من قانون وبلاگو نميدونستم!! در هر صورت موفق باشيد!!!!!!!!