۷۰۰۰ کیلومتر از خودم!

می خوام بنویسم اما نمی دونم چطوری و از کجا؟ از چی و چطوری؟ فقط می خوام بنویسم!

می دونم قراره بریده بریده بنویسم درست عین نفس کشیدنم که بریده بریده شده این روزها!

یه دلم می گه وبلاگمو عوض کنم. زندگی جدید خونه جدید کشور جدید دانشگاه جدید وبلاگ جدید یه دلم میگه همینجا بنویس کنار دوستای قدیمی خاطرات قدیمی اصلا خودتم همون آدم قدیمی. عقلم میگه این جا و اونجا بازیه تو فقط بنویس.. تو به نوشتن نیاز داری!

گمونم ۷۰۰۰کیلومتری از خونه دور شدم اما این فاصله فقط یک عدد نیست!

روزهای اول خوش می گذشت واسه خودم تو خیابونهای دم گرفته شهر می چرخیدم و عین خیالم هم نبود که تغییر خاصی تو زندگیم حاصل شده.اما بعد از چند روز تازه کم کم به عمق فاجعه پی می بردم... حالا دارم متر به متر این ۷۰۰۰ کیلومتر رو با تمام سلولهام حس می کنم.

اوضاع اونقدرها هم بد نیست البته. الان دیگه یه خونه دارم که سنگینی کلیدش دلگرمی پیاده روی هامه! الان دیگه اونقدر جا افتادم که برای پیدا کردن یه آدرس مجبور نیسنم هزار و یک نفر و سین جیم کنم و از ترس گم شدن قید رفتن به خیلی جاها رو بزنم!

اما هنوز هم ۷۰۰۰ کیلو متر از خونه دورم. هفت هزار کیلومتر  از خودم!

 

پی نوشت: اگه به خاطر نوشتن این به اصطلاح پست یک ساعت تمام با کیبورد بدون لیبل فارسی کلنجار نرفته بودم شک نکنید که در دم پاکش می کردم.

/ 7 نظر / 3 بازدید
ناصر

سلام...فکرکنم اول... ايول که نوشتی .. ولی لين هنوز پست عرفانی نيست..منتظر يه پست بهتر وجالبترم..مگه ادبيات انگليسی نميخونی در حد ارشد پستتو انگليسی بنويس

گل تن

دور . بايد انگيزه ای قوی در کار باشه که آدم هفت هزار کيلو متر دور بشه ... نميگم از جغرافيايی خاص دور شدی . اما دور شدن از آدمهايی که دوست شان داری فاجعه ست . برای من که فاجعه ست . مگه اين که بنفشه بشه آدم و دوستداشته هاش رو با خودش ببره . مثل بنفشه ها ...

نياز

خيلی زود به جايی می رسی که وقتی ميخوای برگردی گريه ات ميگيره.. من اين طور تجربه کردم..

امير

زنده باد فقدان کی برد فارسی که اين پست رو موندگار کرد...ما مخلصيم عرفان جان شديد

دوست جون

می دونم که می دونی چقدر خوشحالم که می نويسی. که ازت خبر دارم. ناصر رو ول کن. تو ايرانی هستي، پس بايد فارسی بنويسی. با اينکه سر منم شلوغ شده اما هميشه برای تو وقت دارم. می تونی پست هاتو به انگليسی برام ايميل کنی، تایپ فارسی و آپ کردنش با من. گمونم پسوردت هنوز يادمه.اونجا مواظب خودت و فاميل ما باش:) ميس يو!

مرضی

مثل اينکه خيلی وقته بت سر نزدم خوبه موفقيت ارزش دوری رو هم داره