این روزهای لعنتی

روزهای خوبی نیستند این روزها، دلمان از دلگرفتگی دوستانمان گرفته است. با این بلیطی که در قفسه ی کتابخانه مان ثانیه به ثانیه چشمک می زند هم دیگر تاب ماندنی نمانده؛ اضافه کنید بر همه ی اینها حال و هوای شب های امتحانِ شاگرد تنبلهای کلاس را و خود حدیث مفصل از این مجمل بخوانید. این روزها نفسی اگر می کشیم از صدقه سر... (beep!)حیف که قول داده ایم تابلو بازی در نیاوریم از خودمان... حیف!

/ 21 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نظربازی

آقا عرفان خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر کنی!!! آقا ما به یزدی و اردکانی جماعت ارادت داریم ها...نمره کجایی؟

روزنویس

گاهی همیکنه در جواب همه ی حرفهات یکی سرش رو به علامت تائید تکون بده یا فقط بهت بگه میفهمم یا بگه بهت حق میدم یه دنیا برات میرزه. اصلن انگار این تنها چیزی بوده که میخواستی. نمیدونم موافقین یا نه اما به هر حال من بابتش ممنونم. در ضمن این روزهای لعنتی را هم متاسفانه خوب میفهمم!!

سیدو

عرفان جان اینها را برایت تو کاریز نوشته بودم دلم خواست که حکم بخوانی شان. عرفان عزیز تو عمرن اگر بتونی کتابی با عنوان قاعده بازی پیدا کنی که توش قانونهای بازی هایی از این دست را نوشته باشند. عرفان نازنین انکه میرود تصمیم گرفته که برود یعنی بارها وبارها به این رفتن و دل کندن فکر کرده . من نگفتم برای انکه میرود راحت تر است . اگر از حرفهای من چیننی برداشتی کردی این عیب ناقص و نارسا بودن حرفهاست . می دونی عرفان به طرز مسخره ای این پستها با چیزهایی دیگه ای که هم تو می دانی و هم من همراه شده . این قضیه کاملن اتفاقی پیش امده . دلم میخواد حداقل هم تو و هم اون دوست مشترک عزیزمون باور کنید . من هرگز به خودم اجازه نداده ام غریبه ای را به قضاوت بشینم چه برسه به یک دوست ناز را .

سیدو

عرفان عزیز چون فکر کردم که ممکنه اون پستها ناخواسته باعث رنجش دوستی بشه اونها را گذاشتم تو انباری .

عاطفه

عرفان جان روزهایت خیلی بهتر از همه باد خاله ای جان. ببخش هنوز گرفتاریهام ادامه داره که بیام سر بزنم. به قول تو غصه دوستان هم هست. ای ی ی روزگار

عمو هومن

عرفان عزیزیم بیدار بوده داشته بازی کامپوتری میکرده ... راستی خوشحالم که از صدقه سر بییپ خوشحالی ... همیشه شاد باشید ارادتمند عمو

لیلی

و عرفان به وطن برمیگردد !؟ یا برگشته است؟؟ این روزا هم میگذرن، ایشالا به خوبی!

آندیا

چرا همه اینطوری دلگیر و غصه دار ن؟ بلیط ایران که باید خیلی شارژتون کنه!

مرضي

[گل]امان از اين بيب هاااا