خواستن آغوشِ ناموجود

...وقتی برای چنین مجموعه ای که معلوم نیست اسم نویسنده اش یا رنگ چترش یا شماره شهروندیش درست و حقیقی است یا نه ، از خصوصی ترین دلیل گریه ها و دل زدنهایتان حرف میزنید ، کیست که نفهمد چقدر هوای دور و برتان ابر دارد و سرد است . کیست که نفهمد چقدر آغوش لازم و دلداری لازم و راه حل لازم بوده اید . دارم فکر میکنم خودم هم روزی بوده ام آنجا که شما ایستاده اید . برای آدمهایی نوشته ام که آنها هم روزی همینجا ایستاده بودند . زمین می چرخد و ما با زمانش تکرار می شویم .

(+)

/ 4 نظر / 3 بازدید
دریا

از هویت حقیقیه تو بی خبرم.نمیشناسمت...برای باخبر شدن از حال و هوای تو بعد از خواندن پست هات کافیه رجوع کنم به دلم..ببینم انچه گفتی از دلت بر امده که بر دل بنشیند؟ بر اساس فطرت مشترک بین همه مون جنس پستها و حرفهاتو میفهمم...بی انکه بدانیم که هستی و چه میکنی؟با زبان دل که حرف میزنی.حرفت همه فهم است!

دریا

و این خواستن اغوش ناموجود نیست عرفان خان.اگر تو با دلت از غصه هایت و شاد یهات با منی که مخاطب توام حرف میزنی..من هم با دلم از حس و حالو هوام بعد از خوندن پست هات میگم..برای تو..تویی که در طلب مخاطبی جون من بوده ای

دریا

میخواهم بگویم این اغوش موجود است..از نگاه تو که بر این نوشته ها می شینه و بهشون فکر میکنه شاهد میارم بر موجود بودن اغوش....تا حتی یه گفت و گوی ساده و چند جمله ی کوتاهی که بین من و زنی ناشناس توی صف ایستگاه اتوبوس رد و بدل میشه و من به غرغر هاش گوش میدم و بعد با یه لبخند و حرفی که اونو بخندونه خلق شو باز میکنم... این اغوش موجوده...همه جا..حتی توی کلاس درس وقتی داریم احساساتمونو به استاد از یه فرم خاص میگیم !

دریا

اعتقاد من بر اینه که هر دیداری..هر اتفاقی...تصادفی نیست تو زندگی. و هر اتفاقی رو خودمان خواسته ایم که برایمان رخ دهد..اگرچه این اعتقاد تعمیم پذیر نیست برام. ...اگه من به طور ناخوداگاه وبلاگ شما رو دیدمو مخاطبش شدم...دلیل بر وجود شما بوده که طالب مخاطبی چون من در درونت بوده ای..و طالبش شده ای چون اتفاقی پام به این وبلاگ باز شد یا شاید هم من طالب حس مطلوبی بودم که تو نوشتهاتون هست شاید هم من طالبش شده ام....