تقاضای عاجزانه

جناب آقای خواننده  Avant-garde که روزنامه وزین نیویورک تایمز هم از شما به عنوان بحث برانگیزترین چهره این روزهای موسیقی ایران یاد میکند. این درست که می خواهی موسیقی ایرانی را از این ورطه فلاکت نجات دهی. خوب لابد رسالتی بر دوش داری.قبول. این درست که می خواهی با طنز به تراژدی برسی. خوب برس. ما که حرفی نداریم! هر چند سبک موسیقی را هم که دلت می خواهد با هم وصلت ده. پیوندشان مبارکشان باشد. اصلا می دانی چیست؟ خودمان هم یکی از آهنگهایت را خیلی دوست داریم. گذاشته ایم در این جعبه کوچک موسیقیمان شبها گوش می کنیمش. قربان تحریرهای بی قید و بندت دلت می خواهد در حین اجرا طنازی کنی؟ خوب بکن. اما دیگر به جان مادرت صدای سگ و شغال از خودت در نیاور. زشت است به خدا. زشت است!
/ 7 نظر / 3 بازدید
گلناز

اول اول اول اول اول اول اول اول اول

گلناز

عرفااااااان چرا کاغذ داده بودی نگفته بودی که می نويسی اينجا؟من همين طوری نااميد اومدم ديديم واااااااااااااای .... خوبی مادر؟

گلناز

پيغام شما رسيد. متشکريم!

امير

بابا محسن جون اينجوری فاز ميده خوب...همچينم زشت نيستا

عرفان

تو رو خدا وسط خوندن صدای سگ در آوردن زشت نيست؟ نه جان من زشت نيست؟

نمی دونم

نمی دونم! بايد بشنوم... ---- من اون شماره ها رو تا يک رسوندم...البته اگه دلتنگی های نقاش خيابان چهل و هشتم را خوانده باشی شايد برايت جذابيتی داشته باشد وگرنه ... ---- درباره ی اون پی نوشت: آخه فکرشو بکن که امير دو بار هم سوار همين قراضه ی ما شده بود!!! ---

sherry