ماکارونی سحرگاهی

غریب فاز می دهد ساعت سه و نیم بعد از نصف شب بعد از خوردن دو پرس چلو خورش مالایی تو فود کُرت مجتمع بانضمام ته مانده های املت بر و بچ و چهار- پنج فروند رطب تازه از ایران رسیده ی فرد اعلا نشسته باشی پای پی سی و «کوبلا خان» کالِریجِ عملی رو بخونی و از پر خوری به خودت بپیچی که ناگهان با لبیک گفتن به پیشنهاد اغوا کننده ی ماکارونی پختن از طرف دوستان، کله سحر مشغول آشپزی بشی و متعاقبا آنقدر بخوری که سیری، تلافی همه حواس ارضا نشده ات رو در بیاره! (بلند ترین جمله ی مرکب وبلاگمون بود خدائیش بلکم بلندترین جمله مرکب وبلاگستان)

 

پی نوشت: این روزها خیلی از حواس و امیال ارضا نشده ام، لنِگ در هوا موندن؛ حتی اکسیژن هم دیگه میل به نفس کشیدن رو در من ارضا نمیکنه...نفس کم میارم... احساس خفه گی می کنم این روزها...

 

اخطار: هرکی بیاد کامنتی با مضمونی چون «از بس می خوری احساس خفگی می کنی» بذاره نه تنها نفرینش می کنم بلکه تا یک هفته هم وبلاگش رو بایکوت می کنم... الانم هرکی بگه «به جهنم» یا به قس علی هذا، خره! اوکی؟

 

/ 26 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کتایون

چه پست خوبی بود. چه کامنت های خوبی داشت. آدم دلش می خواد همین جا تو همین حال و هوا بمونه...

نوین

خب انقدر نخور که احساس خفگی نکنی! . توجه داشته باشید که من از جمله ی «از بس می خوری احساس خفگی می کنی» استفاده نکردم. پس نمی تونی نفرین و این حرفا بکنی. در ضمن تا یک هفته دیگه هم وبلاگمو آپ نمی کنم. فلذا به جهنم! [نیشخند]

سارا و پاییز

من الان سنگ میشوم چون : از بس میخوری که احساس خفگی می کنی قبل از سنگ شدن فقط : مالایی ها چلو خورشت هم تازگیها می فروشند؟؟؟

North Star

اوکی ! در این راستا می گوییم : اینقدر بخور بخور نکن بچه! می ترکی[نیشخند] از نظر بنده "سرنوشت و ساختنش حکایت همان ژنتیک و وراثت است!

North Star

یه اشتباه لپی رخ داده : حکایت همان ژنتیک و محیط است!

کتایون

عرض شود که شنگولی از خودتونه[نیشخند]

صورتک خیالی

خوشا آن لحظه که عشق گوید یک قاشق دیگر و من نتوانم! آفا به سلامتی فقط کره یادت نره که نصف دینه خلاصه دل منم خاس اینجوری خر خوری اخ جون!

sherry

عجب پی نوشت دوستانه ی بااخلاقیاتی [قهقهه]