به سبک نی سی برای دل خودم

 

من دارم کلافه میشم از این شوهای تو خالیٍ خود نمایانه ی مبتذلٍ پرعکسٍ بی محتوا که دم به دقیقه برام روی استیج میبری. من از فرط تهوع دارم روده اعم و اخص خودم رو بالا میارم از اینکه تو اصل موضوع رو رها کردی و چسبیدی به پوست تخم مرغهای به تفاله ی چای- آغشته یٍ بو گرفته یٍ توی کیسه زباله ای که به موزه حشره شناسی بیشتر شبیه است تا آشغالدونی. من دارم منفجر میشم از این نفرت که همه پرشدنی های بدنم از مثانه گرفته تا معده و روده طویل و صغیر تا حفره های سلولهای خاکستری معدود مغزو سایر نسوجٍ جوارح علی هذا رو پر کرده. دارم قی میکنم از خباثت روح پلیدت از اعتماد به نفس پوشالی فرو نریختنی ات و تنگ نظری و حسابگری منزجر کننده ات. عامل همه را خوب میدانم. حق داری اما در این لحظه ی خاص ترحم در حقت حماقتی بیش نیست که خود بیشتر مستحق ترحمم و تالم و  تاسف هم. تاسف برای خودم و این خوش بینی فطری ام به نوع بشر که یک شبه به باد فنا دادییش. حالا دیگر باید به طبقه بندی ام از انسانها، نوع تو را هم اضافه کنم.. برای خودم و در گوشه دنج مغزم چنین درج میکنم، انسانها زین پس بر سه قسمند: انسانهای خوب و خوش طینت و مثبت؛ انسانهای بیمار و بی خطر و قابل مدارا و تحمل + انسانهای خبیث و بد طینت و پلید!

 

پی نوشت معینانه و بی ربط: ما زفردا نگرانیم که فردا چه کنیم   زیر این بار گرانیم که جان را چه کنیم

پی نوشته غیر معینانه وباز هم بی ربط:  اینترنت وایرلس مجانی خونمون بس ناجوانمردانه قطع شده! در تکاپوی خرید اینترنتیم. برای همین سایه مان سنگین شده!

/ 10 نظر / 2 بازدید
son of thunder

حالا چرا اینقدر عصبانی .گرخیدیم.ما هم که لطیف!!!

son of thunder

اگر منظورت از جام که نوشتی جام جهانیه که اول باید مقدماتی را ببری بعد بری جام جهانی!!!

son of thunder

درد بی وایرلسی رو می فهمم داداش!!!

North Star

سلام عرفان هنوز وقت نکردم واسه بازی پیشنهادی فکر کنم! چقدر خط خطی هستی پسر بی خیال [لبخند][لبخند]

دوست جونت

دوست جونیم چی شده؟ کی اذیتت کرده؟ نگرانم کردی؟ می دونی که همیشه نگرانتم. بهم نمیگی چی شده؟

elham*

وااااای عرفان یو یه نفس نوشتی منم همشو یه نفس خوندم...عصبانی هستی...ممممم یه نفس عمیق بکش..بهتر شدی؟؟؟

elham*

از بابت عکس ها هم سه بار مرسی..خیلی خوشگل بودن[لبخند]

فریبا

کجاست این خبیث بد طینت پليد که برم چششو در آرم؟ [عصبانی] (کینگ جونم یادت نره همیشه " سهم شیطان" رو در نظر بگیر! انسان اگر فرشته نباشد، لاجرم حيوان است [چشمک])

نیاز (نی سی)

عرفان آدم برای دل خودش می نویسد که از بارش کم بشود آن وقت تو می نویسی و زیاد می کنی؟ اضافه می کنی؟