سوگنامه ای که ماه ها نانوشته ماند

ببین، نگاهم کن، حالا که رفتی باید اشکهای شورم را در خواب مز مزه کنم، اشکهایی که یک هفته بعد از رفتنت هم که تازه خبردار شدم، غربت تنهایی م را خیساند!

آخرین بار که دیدمت، آنقدر خراب بودی که حتی دلم وداعت را نخواست.آخرین بار که دیدمت می دانستم بار آخرست اما فقط احمقانه خندیدم. نتوانستم برای فاجعه ی نیامده بگریم عمو جان، نخواستم!

از وقتی که رفتی دوبار آمدی با خود ببریم، هر دوبار گریختم! باز هم بیا، دلم برایت تنگ شده آخر، اما شک نکن هزار بار دیگر هم که بیایی از دستت فرار خواهم کرد عمو جان، کار دارم اینجا فعلا، بهانه دارم برای زیستن این روزها…

با همه ی این حرفها  ماتم گرفتم این روزها برای وقتی که می آیم به آن خانه و آن گوشه ی را خالی می یابم. همان گوشه که مینشستی، کتاب می خواندی، غذا می خوردی، نماز می خواندی، همان گوشه که حالا دیگر خالیست عمو جان...

 

 

*دلم نمی خواد بیش از این، ملکِ 45 متری ام را حزن آلود کنم رضا جان، می بینی بقیه سوگنامه را قورت می دهم و تراژدی را تنها می گریم اخوی... می بی نی؟

 

 

/ 22 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
elham*

منم بهش میگم,تنها تنها آخه؟!

بهاره

همیشه که آدم نباید حرف گوش کنه! [چشمک] کاش سوگنامه ت رو ادامه می دادی. نمی دونم! شایدم یکم بدجنسیه! ... که این روزهای دوست دارم بیش تر سوگنامه بخونم.

لیلی

تنها نیستی آقاجان، پس اینهمه رفیق شفیق ملک مجازستان برای چیه؟؟ یک فقره لیلی صمیممانه همدردی خود را ابراز میدارد[گل]

مرضي

تسليت عرض مي كنم [گل]

رضا قاری زاده

بی حیای آبرو بر لااقل یادت باشه اولیش با ز درسته دومیش با ذ زن ذلیل را میگم[چشمک]

عاطفه

چه غصه دار بود عرفان جان خاله! همانجا راستی پاسخ دادم بیا بخون و امتیاز بگیر

نازلی

وقتي دل ات تنگ است براي جاي خالي اش..دل ما هم تنگ مي شود براي دل غريب ات!