/ 25 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
erfan

راستی لکچرو حال کردين؟:d

عليممد کلانتري(نشیند رو میز دگه)

مراسم بعد از افطاری در حالی که دکتر مکيان در جلسه پرسش و پاسخ شرکت داشت به دلایلی به اغتشاش کشيده شد.اکثر شرکت کنندگان در حالی که شعار می دادند جلسه را ترک کردند.

Javad

مقسی موسيو عغفان...براوو!

naserbahale

براوو نه بقاوو

Negar

Kasi be porseshaye man dar in makaan javab nemide,manam dige comment nemidammmmmmmm

خاتمی

سوتی جدید الفنون: احمدي نژاد هفته قبل انتخاب خانم مرکل را به عنوان صدراعظم آلمان تبريک گفت. و اين در حالي بود که خانم مرکل هنوز صدراعظم نشده است.

خاتمی

سرانجام ۷۸ درصد مردم عراق به قانون اساسي کشورشان آري گفتند. براساس اطلاعيه دفتر رياست جمهور، احمدي نژاد طي اطلاعيه اي حضور ۸۹ درصد از مردم عراق را در انتخابات مجلس عراق تبريک گفت

خاتمی

احمدي نژاد چهاردهمين سالگرد استقلال ترکمنستان را تبريک گفت. با توجه به اطلاعات وسيع بين المللي احمدي نژاد و مشاوران و معاونان و دوستانش آگاهان شک دارند که آيا منظور از ترکمنستان، واقعا خود ترکمنستان است يا تاجيکستان و آيا منظور واقعا سالگرد استقلال ترکمنستان است يا سالروز انقلاب مغولستان و آيا واقعا چهاردهمين سال بوده يا اينکه با توجه به عجله رئيس جمهور در اعلام تبريک، شايد امسال سيزدهمين سال انقلاب بلغارستان است و رئيس جمهور قاطي کرده و چهاردهمين سالگرد استقلال تاجيکستان را تبريک گفته است. البته بعضي ناظران آگاه مي گويند که ممکن است اصلا هيچکدام از اينها نباشد و احمدي نژاد اشتباها انتخاب رياست جمهوري لهستان را به مردم ترکمنستان تبريک گفته است.

mohsen

ضمن احترامی که برای آقای خاتمی دارم آقا شما بی کاری که به اين سکتر ما گير دادی بگزار حال کنه خيال می کنه مردم نمی دونن مترسک سر جاليز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟