سند مجاهدت

نشسته ایم با همخوانه ای و رفیق مشترک ترکمان (از نوع غیر وطنی اش) اختلاط می کنیم، بحث به جاهای باریک می کشد و «واو اوغلو» شروع می کند از شرح مجاهدتهایش در بلاد ژاپن گفتن؛ من و همخوانه ای که می بینیم رقم مجاهدتها در حال خارج شدن از عرف است صحبتش را قطع می کنیم و یاد آوری می کنیم که ببین اخوی جان، اون بنده خدا هم هم هر وقت در مناظره ها صحبت از آمار و ارقام میشد، چارتی، نموداری کاغذی چیزی در می آورد می گرفت جلوی دوربین، یا در بد ترین حالت ممکن شفاها اعلام می کد "که اسنادش موجود است" حالا اسناد این مجاهدات که می گویی کو؟ اصلا ما چطور باور کنیم؟ یعنی تصورش را بکنید، با کمال پر رویی بلند شده رفته از کیفش برایمان فاکتور لاو هتل هایش را آورده گذاشته روی میز، چشم در چشم ما می گوید "بفرما اینم سند!"

/ 23 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماندا

والله بخدا مشکل از من نیست عرفان جان که بعضی وقتا این کامنتا چندباره میان! من پاپلیش میکنم و نمیاد ( شده حکایت اس ام اسا که باید چند بار بفرستیش انگار!) می بینی وضع مملکت رو ؟!

فاطمه

من اگه بودم میزدم تو سرش...وای...

سارا

شنبه 3 مرداد دنیا به خاطر ایران متحد می شه، خجالت آور خواهد بود اگر ما تو خونه هامون بنشینیم. شنبه ساعت 6 بعدازظهر میدان ونک همگام با مردم جهان برای آزادی ایران اجتماع میکنیم ( اطلاع رسانی کنید ).

عاطفه

از اولش فهمیدم چه مجاهدتیه و تا آخرش از طنز پردازی تو کلی خندیدم. راستی داشتم فکر می کردم که تو چه بی وفا شدیا...نوشته قبلی داستان هم خونه ای منو خوندی راستی؟

شاپرک

یادش به خیر قبل از انتخابات اونطرف پیاده رو مردم می گفتند 2×2 تااااا اینطرفیا می گفتن 10 تااااا اونطرفیا می گفتن سند داریم 300 تاااا....

لیلی..

تا تو واسه این نوع مجاهدات سند نخوای[چشمک]

نسیم

می بینم که اونجا هم از این معجزات دارید[نیشخند]

رویا

استعداد مشترك ذاتي ! خيال رياست جمهوري ندارد احيانن براي مملكتش؟!

آرمان آریایی

خوبه سقف خونت نریخت پایین[خنده][خنده] راستی عرفان طرح دولت امید رو مطالعه کن و نظرت رو بگو...به امید فردای روشن برای من، تو و تمام مردم دنیا

شاپرک

23