چلسی در مالزی

مدتها بود که در خبرها آمده بود که تیم فوتبال چلسی در تور آسیایی خود، سفری نیز به مالزی خواهد داشت و با تیم منتخب مالزی دیدار خواهد کرد. بعدها به خاطر حضور دو مربی اسرائیلی در کادر فنی این تیم برگزاری این دیدار در هاله ای از ابهام قرار گرفت و در نهایت با مداخله ی یکی از دولتمردان مالزی که فوتبال را "به ناحق" از سیاست جدا خوانده بود قضیه فیصله یافت و بالاخره چلسی امشب با تمامی ستارگان وارد مالزی خواهد شد و فردا در ورزشگاه «شاه عالم » با منتخب مالزی دیدار خواهد کرد.

 

راستش از بدو شنیدن این خبر مشتاق بودم که این بازی رو از نزدیک ببینم به خصوص اینکه چلسی تیم مورد علاقه ی نوجوانی ام بود و هم اینکه می تونستم حسابی در ورزشگاه احساسات ضد مالزیایی خودم رو هم بروز بدم اما فکر میکردم اونقدر قیمت بلیط بازی گران خواهد بود که یه دانشجوی یه لا قبایی چون من از پسش بر نیاد. دیروز خوشبختانه وقتی قیمتها اعلام شد دیدم میشه با 33 رینگت ناقابل (کمتر از ده هزار تومان) صندلی ای هر چند در پشت دروازه فراهم آورد. این است که پشت پایی به کلاسِ ادبیِ خودساخته خودمان کوبیده، دل به دریا زده و عصری رفتیم بلیط خریدیم و خلاصه فردا با لباس آبی، آبی پوشان استانفورد رو همراهی خواهیم کرد. فکر کنم اگه توافقی در مورد تعداد گلهای خورده منتخب مالزی صورت نگرفته باشه می تونیم فردا به اندازه یه مسابقه بسکتبال در ورزشگاه  گل ببینیم.

 

 

chelsea-asiatour-2008

دوستان مالزی نشین می تونند تا قبل از شروع مسابقه از طریق لینک زیر بلیط تهیه کنند.

Tickets To Watch Chelsea Vs Malaysia - Live!

 

/ 12 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صورتک خیالی

[89.149.253.125] محض اطلاعتون تشریف داشتیم اینجا بدون اینکه ای پی همایونیمون روشن باشه وقتی هم روشنیم از آلمان تشریف اوردیم و اصولا با روسا کاری نیست ما با کلاسا رو فقط موندم از کجا فهمیدی که امدم ولی با فیلتر شکن که نیومدم بعدشم وقتی اینقده بهت داره خوش میگذره انتظار داری من بیام اینجا اینا رو بخونم تازه برات کامنت هم بزارم؟ منکه فعلا هرجایی مثه اینجورجاها میام چند تا فحش میدم که هرکی داره بیشتر از من حال میکنه .... و اینا!

سیدو

اوه اوه ! یادم باشه این روزها دور بر ایدین افتابی نشم که خطرناکه ! من هیچ وقت از فوتبال هیچی نفهمیدم ، به همین سادگی.

امیر

چلسی هورا...مالزی سوراخ...

مرضي

اي بابا نون و نمكشونو مي خوري بعد فحش هم مي دي؟![قهر]

عرفان

مرضی جان یکم دقت کنی می بینی در واقع اونها دارن نون و نمک مارو می خورن!

نظربازی

زیاد با چلسی حال نمی کنم..اما خوش باشی

رضا قاری زاده

خداییش من هم از اول از چلسی بدم میومد ... ولی وقتی باهاش حال می کنی ما هم میگیم ایول چلسی ؛ ایول آبراموویچ راستی پیرو کامنتت واسه امیر خواستم بگم نگران نباش ... من خودم دستش را میگیرم میارمش اونجا

گلناز

بوقم داری؟ بی بوق که نمیشه....راستی پیرو کامنت رضا خواستم بگم تو رو خدا انقدر اصرار نکن، من نمیام[نیشخند]

نوین

دوودرو دوود دوود دو چلسی![نیشخند] خیلی خوش بگذره داداش! عکسه هم ضمنن نمیاد!

sherry

امیدوارم سلامت باشی عرفان عزیز به فوتبال علاقه ای ندارم، در نتیجه نظری هم! [لبخند]