پراکنده: برای خالی نبودن عریضه

  1. یکی دو روزیست مشغول نوشتن متن پرزنتیشنمان هستیم و آماده کردن فایل پاورپوینت و غیره و ذالک. این است که فرصتی وبلاگ نوشتن نداشتیم.
  2. دیروز با والده تماس گرفتیم یادمان آوردند که الان وقت خیس گذاشتن گنمهاییست که برای سبزه عید با خودمان بردیم. حالا ما مانده ایم که اگر گندمها رو توی بشقابهای غداخوریمان سبز کنیم پس توی چی غذایمان را تناول کنیم!
  3. متنی اندر احوالات سال نو ایرانی  به زبان اجنبی آماده کردیم که بانضمام عکسهای مربوطه و غیره در قالب پوستری بولتنی چیزی چاپ کنیم و به در و دیوار دانشگاه بچسبانیم تا اشاعه دهنده فرهنگ چند هزار ساله باستانیمان باشیم و از این حرفها...
  4. فردا با حول و قوه الهی داریم قصد داریم برویم خاکبوس وطن. البته خاک وطن در کوالالامپور.. برویم سفارت ببینیم بلیط نصف قیمت دکتر مهرورز بعد از این همه تشکیل پرونده و برو و بیا نصیبمان خواهد شد یا نه!
  5. اینقدر برای نوشتن تکالیف و پرزنتیشنهای درسی زور زده ایم که دیگر نایی برای درست و حسابی وبلاگ نوشتن نیست!
/ 22 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نمی دونم

اول : چه خوب که این عریضه هیچوقت هیچوقت خالی نباشد دوم :وای عرفان جانم! یاس ها را خوشبختانه آورده بودم تو و حالشان خوبست. یکی شان پر از غنچه شده...عکسش را می گذارم هر وقت غنچه ها بزرگ تر شدند که به چشم بیایند... سوم: این گل تن هم عقلش خوب می رسد که پیشنهاد ظرف یکبار مصرف داده ! چهارم : برایت انرژی های فراوان فراوان و پرزنتیشن های عالی عالی آرزو می کنم و مطمئنم که همچنین خواهد بود پنجم : چرا هی دلم می خواهد این شماره ها را اضافه کنم؟ ...

روزنویس

راستش در این حد متوجه شده بودم که منظورتان دقیقن کدام روزشمار است اما آن بحث روانشناسی اش را متوجه نشدم که چرا ایراد دارد. ببخشید که من کمی بیشتر از قبل "متوجه نشو" شده ام!!!

مهسا

سلام داداشی جونم همین که الانم یادت افتاده سبزه شبز کنی کلیی خوفه.من که بدون تو اصلا حسشو ندارم.ولی فکر کنم دقیقه نود یه کاری بکنم.(من خو ذاتم نمله)

آسمان

آره جات خالی برفا که آب شده هیچ کلی هم هوا گرمه..خیلی گرم مثل اردیبهشت... همه با لیاس های آستین کوتاه توی روز راه می رن...

elham*

سلاااااااااااااااااااااااااااام خوفی عرفان!! هوای اینجا رو هم داشته باش دیگه!! عکست خیلی خوشگله!!!

North Star

[لبخند]از خاک بوسی وطن چه خبر دوست جان؟

naser

سلام.عمو این عکستو که دیدم یاد عکسی افتادم که رضایی از دانشگاشون گرفته بود و گذاشته بود بک گروند لپتاپش ..یادته که..چه حالیم میکرد بنده خدا با اون لپتاپش..

*elham

راستی عرفان اگه در مورد پوستر های که گفتی کمکی خواستی شدیدا هستم[لبخند]